Nasza ekipa

Instruktorzy Tymon Sport to pasjonaci różnych dyscyplin sportowych.
Jesteśmy zespołem, który znakomicie się uzupełnia. Każdy z nas wnosi coś innego, ale mamy jedną wspólną cechę - wszyscy bardzo angażujemy się w naszą pracę.
Przyświeca nam motto: Trenuj i baw się. Stawiamy na trening, ale rekreacja jest dla nas równie ważna. Skupiamy się na aktywnym spędzaniu wolnego czasu.
Uważamy, że najważniejsze jest zarażanie dzieci pasją i rozwijanie ich zainteresowań. Jesteśmy otwarci na integracje społeczną dzieci niepełnosprawnych, w szczególności z autyzmem i Zespołem Aspergera. Posiadamy uprawnienia do pracy z dziećmi tak zdiagnozowanymi.
Organizujemy również rodzinne wyjazdy narciarskie, rowerowe i żeglarskie.
Dodatkowo zajmujemy się organizacją biznesowych wyjazdów i spotkań integracyjnych oraz urodzin dla dzieci.

RAFAŁ NALBORCZYK

RAFAŁ NALBORCZYK

Właściciel i instruktor

Jestem instruktorem narciarstwa, instruktorem pływania, instruktorem pływania niemowląt, instruktorem żeglarstwa (posiadam patent sternika morskiego), trenerem/instruktorem wrotkarstwa, trenerem/instruktorem nordic walking, zdobyłem uprawnienia do nurkowania PADI.
Posiadam kwalifikacje do pracy z dziećmi autystycznymi.

Sport to moja pasja i zarazem najlepsza forma spędzania wolnego czasu. Praca z dziećmi, kształtowanie w nich mocnych charakterów i mobilizowanie do pracy dają  mi ogromną satysfakcję. Łącząc trening ze świetną zabawą osiągamy wspólnie wyznaczone cele.

DANIEL NALBORCZYK

DANIEL NALBORCZYK

instruktor

  Kiedy codzienność wypala mi resztki energii a organizm zatruty jest informacją, nic tak nie pomaga jak góry. Zimą na nartach, latem na rowerze. Sport i rekreacja to od dzieciństwa moja ulubiona forma spędzania wolnego czasu. Po za tym kocham fotografię i dobrą muzykę. Wypady na narty z TYMONsport to dla mnie porządna dawka energii i radości.?

Jestem absolwentem fizjoterapii na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego i od 2006 roku instruktorem narciarstwa zjazdowego.

Od początku związany z TYMONsport.

MICHAŁ MACNER

MICHAŁ MACNER

INSTRUKTOR

  Aktywność fizyczna jest moją bardzo mocną stroną od najmłodszych lat. Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem wiele lat temu na basenie. Nieco później, w swojej zawodniczej karierze kilkukrotnie zdobywałem medale Mistrzostw  Polski w pływaniu oraz w pływaniu długodystansowym na wodach otwartych, gdzie w 2015 roku reprezentowałem Polskę podczas Mistrzostw Europy. Byłem również członkiem kadry Polski w triathlonie. Oprócz pływania, fascynuje mnie mocno jazda na nartach, snowboard oraz w gra w siatkówkę i nic mnie tak nie odpręża jak weekendowy wypad w góry na łono natury.

Jestem studentem Wychowania Fizycznego, instruktorem pływania oraz narciarstwa zjazdowego.

TYMOTEUSZ NALBORCZYK

TYMOTEUSZ NALBORCZYK

INSTRUKTOR

  Jestem instruktorem narciarstwa PZN, snowboardu AWF, pływania, żeglarstwa oraz instruktorem kitesurfingu IKO. Posiadam również patent motorowodny oraz patent żeglarski. 

Od dziecka sport jest dla mnie ważny. Przez kilka lat trenowałem wyczynowo narciarstwo alpejskie. W tym okresie udało mi się zaliczyć kilka startów w Pucharze Polski. Kiedy skończyłem trenować, postanowiłem sprawdzić swoje siły w innych dyscyplinach,  takich jak snowboard i kitesurfing. Latem w wolnych chwilach , świetnym treningiem przygotowującym do sezonu zimowego i  sposobem na spędzenie wolnego czasu, jest dla mnie kolarstwo szosowe i górskie. Zimą kończąc zajęcia z dziećmi na nartach czy snowboardzie, zamieniam narty zjazdowe na freetourowe i cieszę się zjazdem w świeżym puchu po zdobyciu szczytu. Od niedawna interesuje się również wspinaczką.

Obecnie jestem studentem na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

MICHAŁ SZCZEPAŃCZYK

MICHAŁ SZCZEPAŃCZYK

instruktor

  Sport towarzyszy mi od zawsze, uczy dyscypliny i zapewnia ogrom zabawy, a rywalizacja sportowa sprawia dużo satysfakcji. Od najmłodszych lat jeżdżę na nartach, a latem na rowerze. To mój sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu. Od kilku lat ścigam się w amatorskiej drużynie kolarskiej. Posiadam patent żeglarski. 

Obecnie jestem studentem na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

DAGA MACNER

DAGA MACNER

instruktor

  Już od najmłodszych lat każda chwila spędzona aktywnie niesie ze sobą pozytywne wartości. Kształtowanie charakteru, wytrwałości w dążeniu do celu, ćwiczenie koncentracji, poczucie obowiązku, umiejętność radzenia sobie ze stresem, porażką i zwycięstwem to wszystko daje nam przygoda ze sportem.

Od dzieciństwa jestem szczególnie mocno związana z pływaniem, najpierw byłam zawodniczką, a później pracowałam jako trener w jednym ze śląskich klubów pływackich. Wśród moich wychowanków byli medaliści Mistrzostw Okręgu, Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Polski w pływaniu długodystansowym na wodach otwartych.  Praca z dziećmi pokazuje mi świat z trochę innej strony dając przy tym mnóstwo satysfakcji.

Ponadto jestem instruktorem pływania, narciarstwa oraz przewodnikiem beskidzkim.