Atrakcyjne wakacje na rowerach, z wieloma ciekawymi atrakcjami
Wieś Puławy Górne - Wieś lokowana była na prawie wołoskim w 1572 roku na terenie, gdzie wydobywano karpacką niskoprocentową rudę żelaza (darniówkę), przetapianą metodą dymarkową i przekuwaną w miejscowych kuźniach, zwanych hamrami. Do lat 40. XX w. była to wieś o ludności łemkowskiej . Po jej wysiedleniu w ramach Akcji "Wisła" opustoszała. W 1969 roku osiedlili się tu mieszkańcy Śląska Cieszyńskiego.
Miejsce pobytu - Pensjonat Salamander, Puławy Górne 16, 38-480 Rymanów http://prawdziwywypoczynek.pl/ Dom znajduje się w wyjątkowym miejscu, w szerokiej dolinie pasma Beskidu Niskiego, którego Pagórki pokryte są ogromną ilością drzew. Latem Puławskie łąki pokrywają niezliczone gatunki różnobarwnych kwiatów, pobudzając nasze zmysły do relaksu i inspiracji a także do spacerów oraz wycieczek rowerowych.

Termin I turnus 03 – 16.07.2016 ( 12 dni plus dojazd )
II turnus 31.07 – 13.08.2016 ( 12 dni plus dojazd )
Zakwaterowanie - pokoje 2,3,4 osobowe, wyposażone w łazienkę

Wyżywienie - 3 posiłki dziennie całodobowo woda do picia dla uczestników

Transport – busy 9cio osobowe
Opieka - kadra pedagogiczna z wyższym wykształceniem i przygotowaniem pedagogicznym, instruktorzy i trenerzy
PROGRAM
- Codziennie wycieczki rowerowe połączona ze zwiedzaniem Beskidu Niskiego
– PAINTBALL ELEKTRONICZNY – To fantastyczna zabawa zarówno dla rodzin jak i grup zorganizowanych. Teren ośrodka to idealne miejsce na zabawę na świeżym powietrzu w doborowym towarzystwie. Ośrodek z bogatym uwarunkowaniem terenu pozwoli w pełni nacieszyć się zarówno grą, jak i pięknymi widokami.
– MONSTERROLLER, MOUNTAINBOARD, TRETROLLER* – Można korzystać z wyciągu latem- otóż tak!!! Pojazdy grawitacyjne to świetna zabawa dla tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego i nie boją się wyzwań i nowych wrażeń, to niecodzienna zabawa z odrobiną adrenaliny i dreszczykiem emocji.
– BUDOWANIE WIEŻY ZE SKRZYNEK – Dla tych, którzy nie boją się wyzwań i chcą pokonywać swoje słabości przygotowaliśmy element wspinaczki. Wychodząc po szczeblach postawionej przez siebie wieży, z pełną asekuracją , można zmierzyć się z lękiem przed przestrzenią i jednocześnie sprawić sobie niezapomnianą frajdę.
– PODCHODY – profesjonalnie przygotowane trasy z zadaniami, przygodami i niespodziankami po drodze..
– STRZELANIE Z ŁUKU, BADMINTON, BOULE
- TENIS STOŁOWY
- BILARD
- DART
- OGNISKA z pieczeniem kiełbasek
- WYCIECZKA NA SOLINĘ zwiedzanie zapory

CENA 1640 PLN zawiera cały pakiet w/w oferty
PŁATNOŚCI – 200PLN zaliczka płatna przy zapisie, 500 PLN płatne do 30.04.2016,
940 PLN płatne do 1.06.2016

 


© TYMONSPORT