KADRA

 

„TYMONsport” łączy w sobie trening na wysokim poziomie ze świetną zabawą, bo sport to nasza pasja. Szkolimy zarówno najmłodsze dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Skupiając się na potrzebach Państwa dzieci i ich prawidłowym rozwoju fizycznym i emocjonalnym, skrupulatnie dobieramy program szkoleń i treningów. Jesteśmy doskonałą formą spędzania wolnego czasu i jednocześnie świetnym miejscem do zawierania nowych znajomości.

 

Nasze zajęcia, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, ukierunkowane są na naukę od podstaw, szlifowanie własnych umiejętności, jak i również pokonywanie osobistych lęków i słabości. W ramach klubu proponujemy zajęcia zarówno w okresie letnim ( nauka i doskonalenie pływania, jazda na rolkach, jazda na rowerze, turystyka górska, wspinaczka, nordic wal king, trening personalny ), jak i zimowym ( jazda na nartach, snowboard, jazda na łyżwach ). W celu zapoznania się z naszymi propozycjami prosimy odwiedzić zakładkę „oferta”.

 

reasumując… bardzo mocno stawiamy na trening, jednocześnie łącząc go z dobrą zabawą i poprzez organizację wielu zajęć, wyjazdów i eventów sportowych pod opieką wykwalifikowanej kadry, dbamy o prawidłowy rozwój Waszych dzieciaków oraz o jak najlepszą integrację wszystkich uczestników. 

 

 

Poznaj naszą kadrę

 

 

 

czytaj więcej

© TYMONSPORT