Właściciel i instruktor w firmie TYMONsport.

 

„Sport to moja pasja a zarazem najlepsza forma spędzania wolnego czasu. Praca z dziećmi, kształtowanie w nich mocnych charakterów i mobilizowanie do pracy jest dla mnie ogromną satysfakcją. Łącząc trening ze świetną zabawą osiągamy wspólnie wyznaczone sobie cele.”

 

Jestem instruktorem narciarstwa, instruktorem pływania, trenerem/instruktorem nordic walking oraz trenerem/instruktorem wrotkarstwa.

 

 

Po godzinach

„Sport jest dla mnie pasją, wyzwaniem i świetną przygodą. Góry to mój azyl, miejsce gdzie odnajduję spokój i odprężenie. Od dawna jestem dość mocno związany ze wspinaczką sportową.”

 

Na co dzień pracuję jako nauczyciel wychowania fizycznego. Zajęcia z najmłodszymi dziećmi i z młodzieżą dają mi wiele radości oraz satysfakcji.

 

Od początku związany z TYMONsport.

 

 

Po godzinach

 

 

 „Kiedy już codzienność wypala mi resztki energii a organizm zatruty jest informacją, nic tak nie pomaga jak góry. Zimą na nartach, latem na rowerze. Sport i rekreacja to od dzieciństwa moja ulubiona forma spędzania wolnego czasu. Po za tym kocham fotografię i dobrą muzykę. Wypady na narty z TYMONsport to dla mnie porządna dawka energii i radości.”

 

Jestem absolwentem fizjoterapii na krakowskiej AWF i od 2006 roku instruktorem narciarstwa zjazdowego.

 

Od początku związany z TYMONsport.

 

 

Po godzinach

 „Aktywność ruchowa to dla mnie styl życia oraz klucz do doskonałego samopoczucia fizycznego oraz mentalnego. Wiele lat tańczyłam taniec towarzyski i ta moja kilkunastoletnia fascynacja tańcem stała się początkiem przygody z fitnessem.”

 

Jestem absolwentem AWF w Katowicach, trenerem personalnym, instruktorem fitness i sportów siłowych, instruktorem pływania.

 

Od trzech lat związana z TYMONsport.

 

 

Po godzinach

 

 

 

„Aktywność na łonie natury to dla mnie prawdziwy wypoczynek i tak właśnie spędzam każdą wolną chwilę. W zimie jeżdżę na nartach i łyżwach a latem gram w piłkę nożną, biegam, jeżdżę na rowerze, na rolkach i uprawiam windsurfing. Interesuję się również sportami siłowymi i fitness oraz bardzo lubię chodzić po górach.”

 

Jestem absolwentem fizjoterapii na krakowskiej AWF. Mam uprawnienia instruktora narciarstwa zjazdowego oraz instruktora pilates.

 

Od dwóch lat związany z TYMONsport .

 

 

Po godzinach

 

 


© TYMONSPORT