Właściciel i instruktor w firmie TYMONsport.

 

„Sport to moja pasja a zarazem najlepsza forma spędzania wolnego czasu. Praca z dziećmi, kształtowanie w nich mocnych charakterów i mobilizowanie do pracy jest dla mnie ogromną satysfakcją. Łącząc trening ze świetną zabawą osiągamy wspólnie wyznaczone sobie cele.”

 

Jestem instruktorem narciarstwa, instruktorem pływania, trenerem/instruktorem nordic walking oraz trenerem/instruktorem wrotkarstwa.

 

 

Po godzinach

„Sport jest dla mnie pasją, wyzwaniem i świetną przygodą. Góry to mój azyl, miejsce gdzie odnajduję spokój i odprężenie. Od dawna jestem dość mocno związany ze wspinaczką sportową.”

 

Na co dzień pracuję jako nauczyciel wychowania fizycznego. Zajęcia z najmłodszymi dziećmi i z młodzieżą dają mi wiele radości oraz satysfakcji.

 

Od początku związany z TYMONsport.

 

 

Po godzinach

 

 

 „Kiedy już codzienność wypala mi resztki energii a organizm zatruty jest informacją, nic tak nie pomaga jak góry. Zimą na nartach, latem na rowerze. Sport i rekreacja to od dzieciństwa moja ulubiona forma spędzania wolnego czasu. Po za tym kocham fotografię i dobrą muzykę. Wypady na narty z TYMONsport to dla mnie porządna dawka energii i radości.”

 

Jestem absolwentem fizjoterapii na krakowskiej AWF i od 2006 roku instruktorem narciarstwa zjazdowego.

 

Od początku związany z TYMONsport.

 

 

Po godzinach

 

„Aktywność fizyczna jest moją bardzo mocną stroną od najmłodszych lat. Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem wiele lat temu na basenie. Nieco później, w swojej zawodniczej karierze kilkukrotnie zdobywałem medale Mistrzostw  Polski w pływaniu oraz w pływaniu długodystansowym na wodach otwartych, gdzie w 2015 roku reprezentowałem Polskę podczas Mistrzostw Europy. Byłem również członkiem kadry Polski w triathlonie. Oprócz pływania, fascynuje mnie mocno jazda na nartach, snowboard oraz w gra w siatkówkę i nic mnie tak nie odpręża jak weekendowy wypad w góry na łono natury.”

 

Jestem studentem Wychowania Fizycznego, instruktorem pływania oraz narciarstwa zjazdowego.

 

 

Po godzinach

 

 

 

„Już od najmłodszych lat każda chwila spędzona aktywnie niesie ze sobą pozytywne wartości. Kształtowanie charakteru, wytrwałości w dążeniu do celu, ćwiczenie koncentracji, poczucie obowiązku, umiejętność radzenia sobie ze stresem, porażką i zwycięstwem to wszystko daje nam przygoda ze sportem.”

 

Od dzieciństwa jestem szczególnie mocno związana z pływaniem, najpierw byłam zawodniczką, a później pracowałam jako trener w jednym ze śląskich klubów pływackich. Wśród moich wychowanków byli medaliści Mistrzostw Okręgu, Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Polski w pływaniu długodystansowym na wodach otwartych.  Praca z dziećmi pokazuje mi świat z trochę innej strony dając przy tym mnóstwo satysfakcji.

Ponadto jestem instruktorem pływania, narciarstwa oraz przewodnikiem beskidzkim.

 

Po godzinach

 

 


© TYMONSPORT